Doprava a platba Vrácení zboží

 

  

1. DOPRAVA ESHOP:

Doprava do 3000 Kč:

DPD  (doručení 1 - 2 pracovní dny)                                           Cena: 85 Kč + v případě dobírky je příplatek 39 Kč 

Zásilkovna - zaslání na výdejní místo (1946 výdejních míst)    Cena: 50 Kč + v případě dobírky je příplatek 20 Kč

 

Doprava nad 3000 Kč:

DPD  (doručení 1 - 2 pracovní dny)                                            Zdarma + v případě dobírky je příplatek 39 Kč 

Zásilkovna - zaslání na výdejní místo (1946 výdejních míst)     Zdarma + 20 Kč dobírka

 


 

2. OSOBNÍ ODBĚR - prodejna Uherské Hradiště

Při objednávce zadejte jako způsob dopravy "Osobní odběr". Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat jakmile bude zboží připraveno o odběru. Platit můžete v prodejně hotově nebo platební kartou. Tuto možnost můžete využít i jako rezervaci zboží k vyzkoušení, ta je platná po 3 pracovní dny - pak bude objednávka stornována. 
 
 

3. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud Vám zakoupené zboží po vyzkoušení nevyhovuje, můžete jej BEZ ZNÁMEK POUŽÍVÁNÍ V PŮVODNÍM OBALU vrátit do 14 dnů.

 

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ PŘES ZÁSILKOVNU?
1) Můžete využít vrácení přes Zásilkovnu - cena za tuto službu 60 Kč (2,5€ pro Slovensko) a tato částka Vám bude odečtena při vrácení platby na Váš účet.

2) Vložte do balíčku přiložený lístek s Vaším jménem, číslem objednávky či faktury a číslem účtu pro vrácení peněz. Urychlíte tak vyřízení Vaší vratky.

3) Zabalený balíček přineste na jakoukoliv pobočku Zásilkovny. Prosíme Vás, aby jste nelepili na originální krabice štítky ani lepicí pásku, nevratně je poškodíte. Použijte k jejich zabalení např. igelitovou tašku.

4) Nahlaste obsluze kód 90864607, do balíčku vložte lístek s  Vaším jménem, číslem účtu pro snadnější identifikaci zásilky. Štítek obsluha vytiskne za Vás.


Zboží také můžete vrátit na adresu

 

 

Adresa pro vrácení zboží:
Jalubí 694

Jalubí 68705

email: info@bundy-wombat.cz

V případě dotazů Vám poskytneme další informace na čísle +420 739 60 60 64 

 

Zpět do obchodu